Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Предлог одлуки за Собрание на акционери


Предлог одлука за измена на статут.docx
Предлог одлука за избор на членови.docx

Објавено на: 28.09.2023 08:45:31
Документ БР.: DOC_13285-203/2023
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери