Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик за Собрание на акционери на Стопанска банка а.д. Битола


Јавен повик за Собрание на акционери.pdf

Објавено на: 28.09.2023 08:50:19
Документ БР.: DOC_10109-129/2023
Урнек: Јавен повик за собрание