Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Предлог од акционери по Предлог-одлуката за именување на член на Надзорен одбор и Податоци за номинираниот кандидат за независен член на Надзорен одбор на Стопанска банка а.д. Битола

 


Предлог од акционери по Предлог-одлуката за именување на член на Надзорен одбор.pdf
Податоци за номинираниот кандидат за независен член на Надзорен одбор на Стопанска банка а.д. Битола.pdf

Објавено на: 06.10.2023 09:44:14
Документ БР.: DOC_13285-208/2023
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери