Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик за свикување на Собрание на акционери на Тутунски комбинат АД Прилеп


Javen Povik za svikuvanje na Sobranie na akcioneri na TK AD Prilep.pdf

Објавено на: 10.10.2023 14:10:39
Документ БР.: DOC_10109-133/2023
Урнек: Јавен повик за собрание