Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Предлог одлуки за собраниие

 


predlog odluka 3 12-Oct-2023 09-54-57 (1).pdf

Објавено на: 12.10.2023 14:10:59
Документ БР.: DOC_13285-210/2023
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери