листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран Биланс на успех 01.01-30.09.2023


9 Месечни известувања- AD Strumicko pole 2023).xls

Објавено на: 19.10.2023 14:10:26
Документ БР.: DOC_12298-4/2023
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.