листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

                                              Согласно Глава 6 од Правилникот за котација го објавуваме следново

                                               - Образложение на Билансот на успех 01.01. - 30.09 2023 година


Образложение-01.01-31.09 (1).pdf

Објавено на: 19.10.2023 14:12:26
Документ БР.: DOC_10191-655/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации