листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

НЕРЕВИДИРАН БИЛАНС НА УСПЕХ  НА ТЕХНОКОМЕРЦ АД -СКОПЈЕ


3 и 9 Месечни известувања- трговски друштва 2023 год..xls

Објавено на: 24.10.2023 14:13:46
Документ БР.: DOC_12298-6/2023
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.