листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран Биланс на успех за периодот 01.01 до 30.09.2023 година.


9 Месечни известувања- ADMODA - природа на трошоци-30.09.2023год..xlsx

Објавено на: 24.10.2023 14:15:46
Документ БР.: DOC_12298-7/2023
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.