листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение на остварениот финансиски резултат на Стопанска банка а.д. Битола за периодот 1.1.-30.9.2023 година.

 


Образложение кон остварениот финансиски резултат за период 1.1.-30.9.2023 година.pdf

Објавено на: 24.10.2023 14:18:46
Документ БР.: DOC_10191-661/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации