листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран, неконсолидиран Биланс на успех за РИК СИЛЕКС АД ,Кратово за период од 01.01 до 30.09.2023 година


01.01.2023-30.09.2023 СИЛЕКС АД Неконсолидиран неревидиран извештан.xls

Објавено на: 25.10.2023 14:12:10
Документ БР.: DOC_12298-10/2023
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.