листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон билансот на успех за период од 01.01.2023 до 30.09.2023 година


ОБРАЗЛОЖЕНИЕ 30.09.2023 г.doc

Објавено на: 25.10.2023 14:39:44
Документ БР.: DOC_10191-664/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации