листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Почитувани 

во прилог Ви испраќаме неревидиран биланс на успех 


3 и 9 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци (4).xlsx

Објавено на: 26.10.2023 14:13:33
Документ БР.: DOC_12298-15/2023
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.