листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран биланс на успех 01.01.-30.09.2023


3 и 9 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци9 23.xls

Објавено на: 26.10.2023 14:15:33
Документ БР.: DOC_12298-16/2023
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.