листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

неревидиран биланс на успех 01,01-30,09,2023


3 и 9 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци(1).xls

Објавено на: 26.10.2023 14:17:33
Документ БР.: DOC_12298-17/2023
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.