листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон резултати со 30.09.02023


obrazlozenie9.23.pdf

Објавено на: 26.10.2023 14:16:33
Документ БР.: DOC_10191-667/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации