листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран биланс на успех 01.01-30.09.2023


3 и 9 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци (1).xlsx

Објавено на: 27.10.2023 08:54:53
Документ БР.: DOC_12298-22/2023
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.