листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение на неревидиран биланс на успех 01.01.-30.09.2023


ОБРАЗЛОЖЕНИЕ НА БИЛАНСОТ НА УСПЕХ.docx

Објавено на: 27.10.2023 08:54:58
Документ БР.: DOC_10191-672/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации