листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение за остварениот неконсолидиран резултат УСЈЕ_Јануари-Септ. 2023


Образложение за остварениот неконсолидиран резултат УСЈЕ_Јануари-Сеп 2023.doc

Објавено на: 27.10.2023 14:15:49
Документ БР.: DOC_10191-676/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации