листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

 

Коментар на неревидиран биланс на успех за периодот 01.01.-30.09.2023 година.


Коментар на неревидирани извештаи 01-09.2023.pdf

Објавено на: 27.10.2023 14:16:49
Документ БР.: DOC_10191-677/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации