Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следниве измени во органите на управување:

Друштвото за медицинско снабдување увоз-извоз РЕПЛЕК АД Скопје известува дека Душко Дрваров поднесе оставка од функцијата член на Управен одбор на РЕПЛЕК АД Скопје.

 

Објавено на: 27.10.2023 14:58:21
Документ БР.: DOC_12285-67/2023
Урнек: Измени во органи на управување