листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Централна кооперативна банка АД Скопје ги објавува неревидираните финансиски извештаи за периодот 1.1.-30.9.2023 година


Централна кооперативна банка - 3 и 9 - месечно известување.xls

Објавено на: 27.10.2023 14:50:49
Документ БР.: DOC_12298-31/2023
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.