листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран финансиски извештај за периодот 01.01.2023-30.09.2023


nerevidirani finansiski izvestai 30-09-2023 Sovremen dom.xlsx

Објавено на: 30.10.2023 14:15:11
Документ БР.: DOC_12298-43/2023
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.