листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Согласно глава 6 од Правилата за котација:

Прилепска пиварница Ад Прилеп  објавува Неревидиран Биланс науспех за период 01.01.2023 до 30.09.2023 година.


Nerevidiran Bilans na uspeh 01.01. 30.09.2023.xls

Објавено на: 30.10.2023 08:43:49
Документ БР.: DOC_12298-35/2023
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.