листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.2023


Неревидиран Биланс на успех 01.01-30.09 Стокопромет АД.xlsx

Објавено на: 30.10.2023 14:11:11
Документ БР.: DOC_12298-39/2023
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.