листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

 НЕРЕВИДИРАН БИЛАНС НА УСПЕХ ЗА ПЕРИОД 01.01. - 30.09.2023


Makosped berza 30.09.2023.xls

Објавено на: 30.10.2023 14:13:11
Документ БР.: DOC_12298-41/2023
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.