листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

ОБРАЗЛОЖЕНИЕ КОН НЕРЕВИДИРАНИТЕ БИЛАНС НА УСПЕХ  И КОНСОЛИДИРАНИОТ БИЛАНС НА УСПЕХ  ЗА ПЕРИОД 01.01. - 30.09.2023


Образложение 01.01-30.09.2023 Makosped.doc

Објавено на: 30.10.2023 14:13:11
Документ БР.: DOC_10191-687/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации