листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

ЦОП СЛАВЕЈ АД Скопје неревидирани финансиски извештаи за период од 01.01.203г. до 30.09.2023г. ќе  објави на ден 31.10.2023г. по 13часот.

Објавено на: 30.10.2023 14:14:11
Документ БР.: DOC_10191-688/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации