Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение за настанатите значајни промени во неревидираниот, неконсолидираниот Биланс на успех за периодот 01.01.-30.09.2023 година.


Obrazlozhenie_ADING poedinechen_30.09.2023.pdf

Објавено на: 30.10.2023 14:16:11
Документ БР.: DOC_10191-690/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации