Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Витаминка АД известува за објава на неревидирани финансиски извештаи


Izvestuvanje za objava na nerevidirani finansiski izvestai za 01.01-30.09.2023.pdf

Објавено на: 30.10.2023 15:00:11
Документ БР.: DOC_10191-691/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации