листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Одлука од Собрание на акционери


Одлука за потврдување на Одлука за измена и дополнување на Статутот.pdf

Објавено на: 30.10.2023 14:26:07
Документ БР.: DOC_12283-131/2023
Урнек: Други одлуки од собрание