листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следниве измени во органите на управување:

Одлука од Собрание на акционери


Одлука за именување член на Надзорен одбор.pdf

Објавено на: 30.10.2023 14:26:15
Документ БР.: DOC_12285-68/2023
Урнек: Измени во органи на управување