листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон неревидираниот биланс на успех за период 01,01,2023-30,09,2023 год.


Образложение кон неревидираниот биланс на успех за период од 01,01-30,09,2023 год..docx

Објавено на: 30.10.2023 15:42:38
Документ БР.: DOC_10191-693/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации