листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран консолидиран Биланс на успех Јануари - Септември 2023


Неревидиран консолидиран Биланс на успех Јануари - Септември 2023.xlsx

Објавено на: 31.10.2023 09:00:38
Документ БР.: DOC_12298-49/2023
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.