листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон Билансот на успех 01.01-30.09.2023г.


Образложение кон Билансот на успех 01.01-30.09.2023 година.pdf

Објавено на: 31.10.2023 09:55:23
Документ БР.: DOC_10191-697/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации