листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

ОБРАЗЛОЖЕНИЕ ЗА РЕЗУЛТАТИТЕ ОД РАБОТЕЊЕТО НА ВЕТЕКС АД ОД 01.01.-30.09.2023ГОДИНА


Obrazlozenie od rezultatite od rabotenjeto od 01.01.2023 do 30.09.2023.docx

Објавено на: 31.10.2023 14:15:42
Документ БР.: DOC_10191-703/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации