листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

БИМ а.д. Свети Николе го објавува Образложението на остварените резултати од работењето за периодот од 01.01 до 30.09.2023 год.


Образложение на Билансот на успех 30.09.23 год..docx

Објавено на: 31.10.2023 14:16:42
Документ БР.: DOC_10191-704/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации