листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран биланс на успех за Теал АД Тетово за период 01.01-30.09.2023.


01.01-30.09.2023 Природа на трошоци Teal..xls

Објавено на: 31.10.2023 14:17:42
Документ БР.: DOC_12298-65/2023
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.