листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Македонијатурист АД Скопје-Биланс на успех пер.01.01.-30.09.2023год.


Македонијатурист АД Ск.-Биланс на успех-01.01-30.09.2023-един. неревид .xls

Објавено на: 31.10.2023 14:18:42
Документ БР.: DOC_12298-66/2023
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.