листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение за остварените резултати   01.01- 30.09.2023

 


Образложение за остварените резултати Јануари-Септември 2023.doc

Објавено на: 31.10.2023 14:19:42
Документ БР.: DOC_10191-707/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации