листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

ОДЛУКИ ОД СОБРАНИЕ НА АКЦИОНЕРИ 31.10.2023


Одлука за измена на Статут.pdf

Објавено на: 31.10.2023 14:23:42
Документ БР.: DOC_12283-133/2023
Урнек: Други одлуки од собрание