листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

.


Неревидиран Биланс на успех 01.01.-30.09.2023 Макпетрол АД.xlsx

Објавено на: 31.10.2023 14:25:42
Документ БР.: DOC_12298-77/2023
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.