листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран посебен биланс на успех за период 01.01-30.09.2023


FI REPLEK AD 01.01-30.09.2023 - posebni.xls

Објавено на: 31.10.2023 14:33:53
Документ БР.: DOC_12298-84/2023
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.