листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон неревидираниот консолидиран и посебен Биланс на успех за период 01.01-30.09.2023


Образложение кон неревидираниот консолидиран и посебен Биланс на успех за период 30.09.2023.pdf

Објавено на: 31.10.2023 14:36:12
Документ БР.: DOC_10191-722/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации