Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран финансиски извештај за период 01,09-30,09/2023 на АД ЕВРОПА СКОПЈЕ


berza 01.01-30.09-2023.xls

Објавено на: 31.10.2023 14:32:20
Документ БР.: DOC_12298-83/2023
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.