листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение на финансиски извештај за период 01,01-30,09/2023 АД ЕВРОПА СКОПЈЕ


ОБРАЗЛОЖЕНИЕ 01.01-30.09.2023 godina.docx

Објавено на: 31.10.2023 14:32:42
Документ БР.: DOC_10191-721/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации