Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран биланс на успех за Либерти АД Скопје за 01.01.-30.09.2023


3 и 9 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци 09.2023 Либерти АД Скопје QoQ.xlsx

Објавено на: 31.10.2023 14:37:55
Документ БР.: DOC_12298-86/2023
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.