листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Одлука за престанување на овластување - лице за контакт со инвеститори


Одлука за престанување на овластување.pdf

Објавено на: 31.10.2023 14:47:13
Документ БР.: DOC_10191-725/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации