Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

ТТК Банка АД Скопје го објавува Коментарот за остварените финансиски резултати за периодот 1.1. - 30.9.2023 година.


Коментар за остварените финансиски резултати на ТТК Банка за период 1.1. - 30.9.2023 година.pdf

Објавено на: 31.10.2023 14:50:42
Документ БР.: DOC_10191-726/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации