листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран биланс на успех 01.01.-30.09.2023- Макстил АД


Nerevidirani finansiski izveshtai 01.01.-30.09.2023.xls

Објавено на: 31.10.2023 15:58:44
Документ БР.: DOC_12298-92/2023
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.